В Бердянську захворюваність на грип та ГРВІ іде на спад

По материалам пресс-службы исполкома
24.03.2020 · 12:43 · Просмотров - 6501

Завідувач відокремленого підрозділу "Бердянський міськрайонний відділ Державної установи "Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України" Олександра Кікарош повідомила, що рівень захворюваності в Бердянську на грип та ГРВІ за тиждень знизився на 9%

Було зареєстровано 673 випадки проти 741, на 46% знизився рівень захворюваності серед дітей шкільного віку, епідеміологічний поріг не перевищено. Директор КНП “БЦПМСД” Олена Пулькіна відзначила, що дійсно спостерігається зниження рівня захворюваності, але не так значно як би хотілося. Зокрема в понеділок, 23 березня, до лікарів по допомогу звернулось 147 мешканців, проти 198 осіб минулого понеділка. Але, якщо діти стали хворіти менше, є зростання захворюваності серед дорослих.

Лікарня працює в штатному режимі, триває процес перепрофілювання терапевтичного корпусу та процес закупівель засобів дезінфекції, захисту та обладнання в межах виділених місцевим бюджетом коштів з протидії поширення коронавірусу. Про це доповів директор КНП “Бердяньске ТМО” Дмитро Єгоров.

Додамо, що за інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, показник  захворюваності в Запорізькій області нижче середнього багаторічного показника на 7,7%. У порівнянні з минулим тижнем спостерігається зниження захворюваності на 3,4%.
Новости Бердянска
сегодня, 28 мая, четверг
вчера, 27 мая, среда

Все новости Бердянска