В Бердянську розпочали санітарну обробку дерев від червеця

По материалам пресс-службы исполкома
30.03.2020 · 15:43 · Просмотров - 666

Сьогодні, 30 березня, спеціалісти КП “Бердянська профдезінфекція” розпочали дезінсекцію зелених насаджень від шкідників. Роботи планували розпочати раніше, одразу по завершенні процедури закупівель, але цьому на перешкоді стали вітряні погоди.

Нагадаємо, при обстеженні незалежними науковими співробітниками у 2019 році зелених насаджень м. Бердянськ було виявлено їх зараження гігантським червоним червчиком – Drosicha turkestanica (далі-червець), в′язовим листогризом, 4-ма видами кліщів, міллю каштановою, попелицею, іржею та борошнистою росою та як наслідок бактеріозом стовбурів дерев. На боротьбу із цими шкідниками з місцевого бюджету виділено 2,5 млн грн. Переможцем по процедурі закупівель та виконавцем робіт стало КП “Бердянська профдезінфекція”. Спеціалісти підприємства разом із активістами ГО “Екозахист Азов” 27 березня розмістили на деревах у парку ім. Шмідта ловчі пояси - це шар вати, обмотаний плівкою. Вони потрібні для того, щоб затримати червеця, який з кореневої частини піднімається по стовбуру дерева. Тож спеціалісти Профдезінфекції закликають бердянців не зривати такі ловчі пояси і робити такі на деревах у себе на подвір’ях, щоб врятувати зелені насадження.

Сьогодні спеціалісти КП “Бердянська профдезінфекція” розпочали санітарну обробку дерев від червеця. Працювали у парку ім. Шмідта. Як розповіла провідний спеціаліст з карантину рослин, агроном КП “Бердянська профдезінфекція” Клавдія Кайки, обробку дерев проводитимуть відповідним препаратом. Оброблятимуть усі дерева у парку (стовбури та на землі навколо). Далі працюватимуть в інших паркових зонах та в цілому по місту, адже на сьогодні більше 80% дерев уражені шкідниками. Дія препарату зберігається протягом тижня, якщо не змиє дощем. По завершенні цього строку спеціалісти перевірять дієвість даного препарату та плануватимуть подальшу роботу. Згідно умов публічних закупівель мотообприскування дерев із застосуванням ефективних, системних інсектицидних засобів, які мають відповідні дозвільні документи для застосування на міській території, підприємство повинно провести з березня по серпень місяць.
Новости Бердянска
сегодня, 13 апреля, вторник
вчера, 12 апреля, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер - афиша c 8 по 14 апреля
Блокбастер - афиша c 8 по 14 апреля

 08 - 14 апреля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Космос Filmax афиша с 8 по 14 апреля
Космос Filmax афиша с 8 по 14 апреля

 08 - 14 апреля

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх