В Бердянську посилено карантинні заходи

02.04.2020 · 18:18 · Просмотров - 14075

На виконання Постанови Кабміну та рішення обласної комісії з ТЕБ та НС в Бердянську посилили карантинні заходи.

Так, серед іншого, обробку дезінфікуючими засобами повинні проводити не лише в міському транспорті, а й в громадських місцях, приміщеннях загального користування, під'їздах будинків та ін. територій міста. Рекомендовано обмежити пересування на власному автомобільному транспорті та не виїздити за межі населеного пункту. Заборонити скупчення людей в тамбурах торговельних мереж.

Релігійним організаціям рекомендувати перейти на безконтактне проведення служб та молебнів. Міський голова Володимир Чепурний повідомив, що з цього приводу вже проведено розмови з представниками релігійних організацій міста. Наразі це питання вирішується вищим церковним керівництвом.

На в'їздах в місто буде обладнано фільтраційні пости. Однак, в черговий раз виникла дискусія про залучення до роботи на цих постах медиків. Головний лікар ТМО Дмитро Єгоров наголосив, що мати медичну освіту для того, щоб виміряти температуру і опитати людину не потрібно. Кваліфікований медичний персонал повинен працювати в лікарні, де приймають пацієнтів. Тривала дискусія до консолідованого рішення не призвела. Вирішено проаналізувати можливість залучення до цієї роботи студентів 4-го курсу Бердянського медичного коледжу та медичних сестер, які працюють в міських школах та дитячих садочках.

Тэги: вірусНовости Бердянска
сегодня, 10 сентября, четверг
вчера, 9 сентября, среда
8 сентября, вторник
7 сентября, понедельник

Все новости Бердянска