Шкірно-венерологічний диспансер – ЗОДА ініціювала передачу майнового комплексу до ком. власності Бердянська

22.04.2020 · 17:17 · Просмотров - 1508

На адресу міської ради надійшло звернення від ЗОДА про прийняття на баланс комунальної власності міста майнового комплексу Бердянського шкірно-венерологічного диспансеру.

Як повідомила начальник управління комунальної власності Алла Тахтаджиєва-Поклад після реформування шкірно-венерологічний диспансер став підрозділом Запорізького регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру. Фінансуватиметься він з Національної служби здоров’я України. Однак покриття видатків на комунальні послуги покладено на власників.

Голова гуманітарної комісії Євген Георгієв запропонував детально проаналізувати, в яку суму обходиться покриття комунальних послуг всієї установи і вже після цього приймати рішення про прийняття майнового комплексу установи. На думку депутата нерівномірний розподіл фінансових зобов’язань недопустимий. Тобто, якщо область отримуватиме прибутки з діяльності диспансеру, а бердянський бюджет покриватиме всі видатки на комунальні послуги. Прийнято рішення детально проаналізувати питання.
Новости Бердянска
сегодня, 9 июля, четверг
вчера, 8 июля, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ
ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ

 27 Июня - 10 Июля

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Виставка живопису Володимира Жаркова
Виставка живопису Володимира Жаркова

 26 Июня - 12 Июля

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Блокбастер афиша с 9 по 15 июля
Блокбастер афиша с 9 по 15 июля

 09 - 15 Июля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша