Берегозахисна смуга: розробка проекту, термін виконання якого три місяці, триває сьомий рік

По материалам Антикоррупционного вестника
05.05.2020 · 11:51 · Просмотров - 2064

На початку березня цього року "Антикоруційний вісник" звернувся до міського голови Володимира Чепурного з проханням надати інформацію, чому за шість років ПП «Укрзем» не виконав договір та не виготовив проект берегозахисної смуги.

І чому до сих пір виконавчим комітетом достроково не розірваний цей договір з ПП «Укрзем» за не виконання ним своїх обов’язків та не стягнуто з цього підприємства пеню та штраф?

Міський голова повідомив, що на виконаня ухвали слідчого судді Орджонікідзевського раййонного суду м. Запоріжжя від 03.03.2016 року у виконавчому комітеті Бердянської міської ради був вилучений договір про закуплю за державні кошти № 327 від 31.10.2013 року і по сьогодні договір до виконавчого комітету Бердянської міської ради не повернуто.

документ 1

Також, як стверджує міський голова Володимир Чепурний у своїй відповіді, що виконавчий комітет Бердянської міської ради отримав інформацію, у відповіді не сказано від кого, про те що проект землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронних зон в межах міста Бердянськ Запорізької області 04.02.2020 надійшов до Держгеокадастру для здійснення контролю за усуненням зауважень, викладених у висновках державної експертизи.

За результатами розгляду проекту землеустрою встановлено, що не всі зауваження враховано.

Як не дивно, але на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі оприлюднення висновків державної експертизи землевпорядної документації відсутня інформація про те, що проект землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронних зон в межах міста Бердянськ Запорізької області 04.02.2020 надходив до Держгеокадастру.

Читачі можуть самостійно ознайомитися з договором про закупівлю за державні кошти.

документ

документ

документ

документ

документ

Висновки панове робіть самі.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница
14 апреля, четверг
13 апреля, среда

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх