Міський голова Володимир Чепурний: «На сьогодні немає ніяких підстав для підвищення тарифу на воду»

По материалам пресс-службы исполкома
18.05.2020 · 15:53 · Просмотров - 3159

Як прокоментував міський голова Володимир Чепурний, тариф на воду на 2020 рік підвищувати точно ніхто не планує. Що ж стосується запуску процедури перегляду тарифу на воду і стоки на 2021 рік, яку розпочало керівництво Бердянськводоканалу, то міський голова вважає, що на сьогодні у КП немає підстав для збільшення тарифу.

У 2020 році НКРЕКП привело тариф Водоканалу у відповідність з витратами на поставку води та водовідведення, і зараз тариф не потребує коригування, - зазначив Володимир Чепурний. - Що ж стосується, тарифу на 2021 рік, то керівництво КП “Бердянськводоканал” відповідно до закону почало проводити процедуру його перегляду. Чи означає це що він буде збільшений і затверджений в тому вигляді, в якому подало його керівництво КП? Ні, не означає. В пропозиції водоканалу закладені прогнозні дані, а прогнози в нашій країні річ ненадійна. Але на сьогодні немає ніяких підстав для підвищення тарифу на воду в 2021 році.

За словами Володимира Чепурного, йому зрозуміла мотивація директора КП Олександра Македонського закласти в тариф кошти на оновлення каналізаційної системи міста, але, на думку міського голови, на це кошти повинні бути знайдені в межах видатків підприємства або в міському, обласному або державному бюджетах.

Як директора комунального підприємства я його розумію, він діє стратегічно, але як міський голова - такий підхід на даний момент вважаю зайвим, - заявив Володимир Чепурний.

Що стосується петиції, яку підписали городяни, то, за словами Володимира Павловича, офіційну процедуру її розгляду тільки розпочато, і виконкомом вона буде розглянута в межах своїх повноважень.

Але можу сказати одне, якщо в петиції йдеться про те, щоб розібратися в формуванні тарифу, то і виконком, і НКРЕКП розбираються в цьому кожного разу. І повірте, ми, місцева влада, точно не зацікавлені в тому, щоб тарифи росли.
Новости Бердянска
сегодня, 22 ноября, воскресенье
20 ноября, пятница
19 ноября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Фильмакс - афиша с 17 по 23 ноября
Космос Фильмакс - афиша с 17 по 23 ноября

 17 - 23 ноября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Блокбастер афиша с 19 по 25 ноября
Блокбастер афиша с 19 по 25 ноября

 19 - 25 ноября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Акция в Спортландии!
Акция в Спортландии!

 16 - 27 ноября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша

На верх