У Бердянську триває обробка територій від комарів та зелених насаджень від тлі, червеця та інших шкідників

По материалам пресс-службы исполкома
17.06.2020 · 16:04 · Просмотров - 485

За повідомленням управління житлово-комунального господарства виконкому, спеціалістами КП “Бердянська профдезінфекція” були здійснені обробки від комарів заболоченої місцевості та очеретяної зони на Дальній косі та на Макортах.

Выьоры 2020>

Впродовж останніх двох тижнів проводяться обробки зливостоків у центрі міста, де була знайдена значна кількість лялечок та личинок комара. Моніторинг проводиться кілька разів на тиждень. Сьогодні спеціалісти КП “Бердянська профдезінфекція” працюватимуть у мікрорайонах “8 березня” та “Колонія”.

Комунальне підприємство також продовжує санітарну обробку дерев від червеця. З 1 червня по всьому місту проводилися роботи зі зняття “ловчих поясів” на заражених червецом деревах та обробки місць їх кріплення. Також була здійснена обробка зелених насаджень проти червеця на території міської лікарні та за зверненнями громадян (по вул. Морській, Північній, Лютеранській, Європейській тощо).

Була також проведена обробка дерев проти листоїда на старому кладовищі. Санітарну обробку препаратами від попелиці (тлі) проведено по пр. Азовському, на пл. Єдності, у сквері Пушкіна. Сьогодні такі роботи проводитимуться на ділянці від вул Лютеранської до пр. Перемоги, потім по вул. Ля-Сейнській від пр Праці до пр. Західного.
Новости Бердянска
сегодня, 1 октября, четверг
вчера, 30 сентября, среда
29 сентября, вторник

Все новости Бердянска