В Бердянську рибалки і відпочивальники влаштовують бійки за доступ до пляжу

Євген Гнибіда - Бердянск 24
23.06.2020 · 12:01 · Просмотров - 7692

Голова земельної комісії Володимир Безверхий закликав адміністративний відділ мерії втрутитись в ситуацію, адже конфлікти між рибалками та відпочивальниками вже почали вирішуватись кулаками


Поламані риболовецькі знаряддя та бійки між рибалками та відпочивальниками — так любителі рибної ловлі і прихильники сонячних ванн встановлюють, хто з них може знаходитись на пляжі.

Безверхий Владимир

 - Мешканці Коси та підприємці дедалі частіше скаржаться на конфлікти між рибалками та відпочивальниками. Риболови розтягуються на 30-40 метрів, встановлюючи риболовецькі знаряддя на багатьох міських пляжах. Через це люди не мають змоги купатись в морі. Я звертаюсь до мешканців нашого міста, давайте будемо більш доброзичливими до наших відпочивальників, оскільки для багатьох бердянців курортний бізнес — це основний заробіток. Ми маємо створити всі умови, щоб гості нашого міста, виїжджали з Бердянська задоволеними і відпочившими, - заявив Володимир Безверхий.

Крім того, голова депутатської комісії з питань архітектури та земельних відносин закликав адміністративний відділ також вжити заходів для врегулювання проблеми.

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
сегодня, 29 марта, среда
вчера, 28 марта, вторник
27 марта, понедельник
25 марта, суббота
23 марта, четверг
21 марта, вторник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх