В Бердянську рибалки і відпочивальники влаштовують бійки за доступ до пляжу

23.06.2020 · 12:01 · Просмотров - 7641

Голова земельної комісії Володимир Безверхий закликав адміністративний відділ мерії втрутитись в ситуацію, адже конфлікти між рибалками та відпочивальниками вже почали вирішуватись кулаками

Поламані риболовецькі знаряддя та бійки між рибалками та відпочивальниками — так любителі рибної ловлі і прихильники сонячних ванн встановлюють, хто з них може знаходитись на пляжі.

Безверхий Владимир

 - Мешканці Коси та підприємці дедалі частіше скаржаться на конфлікти між рибалками та відпочивальниками. Риболови розтягуються на 30-40 метрів, встановлюючи риболовецькі знаряддя на багатьох міських пляжах. Через це люди не мають змоги купатись в морі. Я звертаюсь до мешканців нашого міста, давайте будемо більш доброзичливими до наших відпочивальників, оскільки для багатьох бердянців курортний бізнес — це основний заробіток. Ми маємо створити всі умови, щоб гості нашого міста, виїжджали з Бердянська задоволеними і відпочившими, - заявив Володимир Безверхий.

Крім того, голова депутатської комісії з питань архітектури та земельних відносин закликав адміністративний відділ також вжити заходів для врегулювання проблеми.
Новости Бердянска
вчера, 13 апреля, вторник
12 апреля, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер - афиша c 8 по 14 апреля
Блокбастер - афиша c 8 по 14 апреля

 08 - 14 апреля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Космос Filmax афиша с 8 по 14 апреля
Космос Filmax афиша с 8 по 14 апреля

 08 - 14 апреля

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх