Десятки років бердянцям продавали “питну” воду з відхиленнями від санітарних норм

02.07.2020 · 17:01 · Просмотров - 5942

Відповідну інформацію озвучили на засіданні комісії з безпечної життєдіяльності населення. За хімічним складом вода не відповідає Державним санітарним нормам. За словами експертів небезпеки для здоров'я людини така вода не становить.

Головний інженер підприємства Андрій Бурлей пояснив, що проблема існувала з 2004-го року. На вході в місто вода вже заходить з окисленням і відхиленням від санітарних норм. Влітку, коли обсяги водопостачання збільшуються, цей показник нижче. На сьогодні, після доочищення, вода, за хімічним складом, не відповідає нормам на одну одиницю. Для проведення якісної обробки води на очисних спорудах необхідно закупити кварцовий пісок — 700 тонн для повного перезавантаження системи очищення. Його вартість 600 тисяч гривень.

Начальник Бердянського підрозділу Запорізького лабораторного центру МОЗ України Олександра Кікарош зазначила, що дані відхилення не несуть загрози для здоров'я людини.

Заступник міського голови Юлія Дойнова, яка головувала на засіданні, зазначила, що вказана сума є посильною для міського бюджету, однак, в разі виділення цих коштів, “Бердянськводоканалу” необхідно повідомити постачальника про необхідність зменшення тарифу.

В результаті Управлінню ЖКГ доручено опрацювати дане питання і внести пропозиції на розгляд депутатського корпусу.
Новости Бердянска
сегодня, 14 апреля, среда
вчера, 13 апреля, вторник

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх