Школи Бердянська готують до навчального року. Дитячі садки відвідують 30% вихованців

16.07.2020 · 15:42 · Просмотров - 1698

У відділі освіти готуються до нового навчального року і очікують від Міністерства освіти методики, як працюватимуть освітні заклади. Дитячі садочки, наразі, працюють в нормальному режимі. Їх відвідують 30-33% вихованців.

Заступник начальника відділу освіти Жанна Безродня, на засіданні депутатської комісії з питань планування бюджету, повідомила про роботу дитячих закладів освіти в умовах карантину і як триває підготовка до відкриття шкіл. 

Дитячі садочки відвідують 30-33% вихованців. По школах ми розпочали підготовку до нового навчального року. Міністр освіти, на одному з брифінгів, пообіцяв на цьому тижні, що міністерством освіти в регіони буде розіслано методику, як працюватимуть заклади освіти з 1-го вересня. Зараз ми збираємо зекономлені на тендерах кошти, щоб для шкіл міста закупити всі необхідні дизеніфікуючі засоби, - зазначила Жанна Безродня. 

Всього в місті навчається 10905 школярів. В наявності у відділу освіти є 1500 масок. В залежності від методики запуску та організації навчального процесу в умовах коронавірусу вже і буде визначено загальний обсяг коштів, які буде потрібно виділити для виконання вимог по відкриттю закладів освіти.
Новости Бердянска
сегодня, 31 августа, понедельник
28 августа, пятница

Все новости Бердянска