“Червона гвоздика” і тепломережа коштів з бюджету не отримали. Поки що

23.07.2020 · 13:16 · Просмотров - 1172

З порядку денного чергової сесії міської ради виключили проекти рішення про надання фінансової підтримки КП “Червона гвоздика” і ПРАТ “БПТМ”.

За підрахунками комунального дитячого оздоровчого центру, через заборону на функціонування в поточному році, для покриття заборгованості, компенсації вартості раніше заброньованих путівок і підготовки до нового сезону, “Червона гвоздика” потребує 5 мільйонів гривень.

Секретар міської ради Олексій Холод зазначив, що зняття програми надання фінансової підтримки дитячому центру на нинішній сесії, не означає, що підтримку не нададуть взагалі. Так, в планах міської влади розробити і затвердити Програму надання фінансової підтримки одразу на всі 5 мільйонів гривень. Наповнювати цю програму коштами планують поступово, від сесії до сесії.

З приводу тепломережі ситуація значно складніша. На минулому засіданні профільної комісії з питань ЖКГ депутати вирішили відкласти розгляд надання фіндопомоги підприємству. Складову заборгованості розділили і вирішили більш детально проаналізувати всю документацію, пов'язану зі встановленням тарифів тепломережі. На розгляд депутатського корпусу виносився проект рішення, в якому пропонувалось відшкодувати збитки, які підприємство понесло в 2018-2019 роках.

Так чи інакше, без врегулювання проблеми підприємство ризикує не отримати необхідну номінацію газу для початку опалювального сезону.
Новости Бердянска
сегодня, 8 сентября, вторник
вчера, 7 сентября, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер - афиша с 3 по 9 сентября
Блокбастер - афиша с 3 по 9 сентября

 03 - 09 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Космос Filmax афиша с 3 по 9 сентября
Космос Filmax афиша с 3 по 9 сентября

 03 - 09 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 до 70 UAH

ЧУ з плавання на відкритій воді
ЧУ з плавання на відкритій воді

 09 - 12 сентября

 10:00

 Старт от Барракуды

Подробная афиша