В курортних мікрорайонах продають алкоголь після 23:00, на набережній жарять шашлик – штрафи від 1360 до 1700 грн

05.08.2020 · 16:24 · Просмотров - 1306

Ряд адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою і продаж алкоголю в заборонений відрізок доби розглянули на адмінкомісії виконкому. Більшість правопорушників засідання проігнорували і отримали штрафи

Обмежень на реалізацію алкогольних напоїв в Бердянську дотримуються далеко не всі суб’єкти господарювання, особливо під час літнього сезону. В курортних мікрорайонах таких правопорушень в рази більше. Практично на кожній комісії виконкому розглядаються факти про реалізацію алкоголю в заборонений час або ж за продаж спиртного неповнолітнім особам.

Цього разу правоохоронці виявили подібні факти на Косі, на Слобідці, в Колонії взагалі запропонували відібрати ліцензію у закладу. В залежності від статусу відповідача – фізична чи юридична особа, комісія застосували штрафи від 1360 до 1700 гривень.

Ще один протокол було складено на підприємця за розміщення мангалу на набережній. Конструкцію було встановлено поблизу стаціонарного об’єкту, однак жарити шашлик на набережній заборонено! Якщо, звичайно, мова не йде про так звані «фестивалі», які організовували в перші роки своєї каденції представники влади. Результат штраф -1360 гривень.
Новости Бердянска
вчера, 21 сентября, понедельник
20 сентября, воскресенье
18 сентября, пятница

Все новости Бердянска