Відбувся перший електронний аукціон з продажу приміщення комунальної власності

По материалам пресс-службы исполкома
12.08.2020 · 14:37 · Просмотров - 2080

10 серпня 2020 року відбувся електронний аукціон з продажу об’єкту малої приватизації у місті Бердянськ. Це перший успішній аукціон проведений Управлінням комунальної власності Бердянської міської ради на майданчику ДП ProZorro.Продажі.

Аукціон з продажу вказаного об’єкту відбувся з другої спроби (повторний аукціон зі зниженням стартової ціни) відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна». За перемогу в аукціоні змагалися три учасника.

Переможцем, відповідно до протоколу електронного аукціону, за нежитлову будівлю, розташовану за адресою: м. Бердянськ, вул. Горького, 47а, загальною площею 97,9 кв.м, запропоновано 321 000 грн. При цьому стартовою ціною продажу була визначена сума у розмірі 202 593 грн.

Варто зауважити, що перший аукціон з продажу вказаного об’єкту зі стартовою ціною 405 186 грн., запланований на 10 липня 2020 року, не відбувся у зв’язку з відсутністю поданих заяв на участь у ньому.

Отриманий успішний досвід управління комунальної власності важливий для подальшої підготовки та продажів на аукціоні об’єктів комунальної власності згідно вимог нового законодавства в сфері приватизації комунального майна. Серед них найближчим часом, у відповідності до прийнятих рішень сесії Бердянської міської ради, планується оголошення аукціону на продаж:

  • цілого убудовано-прибудованого приміщення (колишній кінотеатр «Юність»), розташованого за адресою: м. Бердянськ, вул. Шевченка, 8, загальною площею 1028,4 кв.м.;

  • цілого убудованого приміщення площею 271,4 кв.м першого поверху триповерхового житлового будинку, який знаходиться за адресою: м. Бердянськ, вул. Італійська (вул.Дюміна), 65.

Система ProZorro.Продажі дозволяє брати участь в електронних аукціонах із будь-якого куточку світу, забезпечуючи тим самим рівний доступ до будь-яких ресурсів, запропонованих до продажу.
Новости Бердянска
вчера, 15 января, пятница
14 января, четверг

Все новости Бердянска

На верх