Грантова програма для підприємців-готельєрів, які мають намір розширити перелік своїх послуг

По материалам прес-служби виконкому БМР
25.08.2020 · 16:37 · Просмотров - 561

В рамках проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України" запроваджується відповідна грантова програма

Выьоры 2020>

Туристичний сектор Проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України" працює над тим, щоб зробити сферу гостинності Приазов'я такою, яка надає послуги протягом всього року. Для цього відкривається грантова програма для підприємців-готельєрів, які мають намір розширити перелік своїх послуг шляхом впровадження конференційного сервісу і сервісу з облаштування IT коливінгу.

Гранти на створення умов для конференц-сервісу і/або для роботи IT ком'юніті (для цього потрібні приміщення для проживання (коливінг), раґоботы (коворкинг), проведення заходів в харчування (можливо, приготування самостійно - апартаменти з кухнею або окрема кухня).

Критерії відбору наступні:

  • для конференц-сервісу: наявність приміщення не менше ніж 100 кв.м для організації конференц-залу. Проєкт USAID надає грант на закупівлю обладнання і меблів, а також на організацію промо-кампанії.
  • для IT ком'юніті: гарантія вільних місць в номерах або апартаментах (10-20 номерів), наявність вільних приміщень для організації коворкингу, проведення заходів, організації харчування. Проєкт USAID надає грант на закупівлю обладнання і меблів, а також на організацію промо-кампанії.

Звертатися до керівника Сектору туризму Проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України" Олександра Файніна (Oleksandr_Fainin@dai.com) або до представників Міської ради.
Новости Бердянска
сегодня, 6 октября, вторник
вчера, 5 октября, понедельник

Все новости Бердянска