14 вересня газ не відключатимуть

По материалам пресс-службы исполкома
09.09.2020 · 18:56 · Просмотров - 6217

До уваги мешканців Бердянської ОТГ! Заплановане раніше відключення газу в Бердянську переноситься!

До виконавчого комітету Бердянської міської ради надійшло повідомлення від АТ «Запоріжгаз» з роз'ясненнями щодо ситуації з відключенням газу. З цього повідомлення випливає, що після перемовин з народними депутатами України, керівництво підприємства прийняло рішення про перенесення ремонтних робіт.

- На сьогоднішній день після того як до нас звернулися народні депутати Бойко Юрій Анатолійович, Пономарьов Олександр Сергійович, а також міський голова міста Бердянськ Володимир Чепурний, було прийнято рішення що роботи з виконання інвестпрограми будуть перенесені на весну, по закінченню опалювального сезону. Ми спільно обговорили це питання і, щоб безпечно пройти цей адаптивний сезон, було прийнято рішення про перенесення, - в телефонній розмові розповів голова правління АТ «Запоріжгаз» Олег Мізік.

Таким чином, перенесення ремонтних робіт надасть можливість оповістити всіх власників помешкань, які не перебувають в місті. Крім того, ситуація із зростанням кількості хворих на коронавірус і можливого посилення карантинних обмежень не дала б можливості співробітникам АТ "Запоріжгаз" обійти всіх абонентів для запланованих перевірок і відновлення підключення газу.

Таким чином заплановані ремонтні роботи на газових мережах Бердянська не відміняються, вони будуть вестися без відключення, а ті, що потребують відключення, переносяться на весну 2021 року.

Нагадаємо, раніше міський голова Володимир Чепурний на зборах з головами ОСББ озвучив, що міська влада зверталася за допомогою на всі рівні державної влади, але ніхто не відреагував і не почув бердянців.
Новости Бердянска
сегодня, 25 ноября, среда
вчера, 24 ноября, вторник
23 ноября, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 19 по 25 ноября
Космос Filmax афиша с 19 по 25 ноября

 19 - 25 ноября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер афиша с 19 по 25 ноября
Блокбастер афиша с 19 по 25 ноября

 19 - 25 ноября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Черная пятница в Спортландии!
Черная пятница в Спортландии!

 25 - 27 ноября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Акция в Спортландии!
Акция в Спортландии!

 16 - 27 ноября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Подробная афиша

На верх