В Бердянську поліцейські розшукали та повернули матері неповнолітнього хлопця

По материалам пресс-службы полиции
11.09.2020 · 12:42 · Просмотров - 2210

Правоохоронці провели низку пошукових заходів для встановлення місцезнаходження 16 –річного хлопця

10 вересня о 15:50 до Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло звернення від мешканки міста Маріуполь 1982 року народження, про те, що її син 2004 року народження 5 вересня поїхав до навчального закладу, але туди не прибув. Спочатку матір самостійно намагалася знайти сина. Через друзів вона дізналася, що він знаходиться у місті Бердянськ, у своєї подруги. Мобільний телефон сина був вимкнений. У подальшому матір знайшла мобільний телефон дівчини та зателефонувала їй. У ході бесіди подруга повідомила, що хлопець дійсно був у неї, але вони посварилися і він пішов невідомому напрямку. Тоді жінка у розпачі звернулась за допомогою до поліції.

На розшук неповнолітнього був орієнтований весь особовий склад Бердянського відділу поліції. Правоохоронці провели низку оперативно-пошукових заходів, спрямованих на встановлення місцезнаходження неповнолітнього.

Приблизно о 23 годині його знайшли в центрі Бердянська. Відносно хлопця злочинів чи правопорушень скоєно не було. Співробітники ювенальної превенції провели з ним профілактичну бесіду та повернули матері.
Новости Бердянска
27 ноября, пятница
26 ноября, четверг
25 ноября, среда

Все новости Бердянска

На верх