В парку Шмідта виставка собак зібрала понад 50 тварин

20.09.2020 · 14:21 · Просмотров - 2184

З понад 50 собак різних порід колегія суддів в декількох категоріях обирала кращих. Кубок переможця отримав тибетський мастиф

Выьоры 2020>

За умовами конкурсу всіх собак розділили на декілька категорій: цуценята, юніори, робочий та відкритий класи. Експерти оцінували зовнішні характеристики тварин, а також навички: загальний курс дресирування, реакції на відкритий території, караульна варта та атака. До складу переможців потрапили наступні породи – вівчарка, доберман, чіхуа-хуа та ін. Переможцем визначено тибетського мастифа, власник – Віталій Якимець.

Організатор щорічної виставки – «Бердянський клуб службового собаківництва». Його керівник, Віктор Скалазубов, в коментарі редакції відзначив необхідність збереження відкритого майданчику для дресирування тварин.

Ми єдині в місті займаємось підготовкою тварин для несення служби в армії, поліції. Ми навчаємо собак бійцівських порід, видаємо відповідні сертифікати. Наміри перетворити наш майданчик для звичайного вигулу тварин позбавить нас можливості займатись нашою роботою. З вашою допомогою, хочу привернути увагу громадськості на існуючу проблему, - розповів Віктор Скалазубов.

Після виходу матеріалу, до редакції звернувся Дмитро Єгоров — автор проекту реконструкції майданчика для тренування тварин.

Егоров Дмитрий

Коли ми подавали свій проект до Громадського бюджету, ми не ставили собі за мету закрити або ліквідувати клуб службового собаківництва. Ми хотіли, щоб всі мешканці міста мали змогу займатись зі своїми улюбленцями на сучасному майданчику. А в години тренувань клубу, ця б території була закритою для відвідування пересічних мешканців, - прокоментував свою ініціативу Дмитро Єгоров.
Новости Бердянска
сегодня, 18 октября, воскресенье
вчера, 17 октября, суббота
16 октября, пятница
15 октября, четверг

Все новости Бердянска