Дмитрівка опинилась в епіцентрі земельного скандалу - лунають звинувачення у рейдерстві

21.09.2020 · 11:15 · Просмотров - 3456

З 13-го вересня довкола збору врожаю соняшника ДП “Центру сертифікації та експертизи насіння і садівного матеріалу” точиться конфлікт. Його причина криється у боротьбі за посаду директора державного підприємства. В ситуацію втрутились силовики.

На державному підприємстві, яке є власником врожаю соняшника, відбулась зміна керівництва. Колишній директор в судовому порядку довів незаконність свого звільнення. Виконавча служба доручила київському офісу відновити на посаді колишнього очільника, однак рішення, поки що, не виконали. Маючи на руках Ухвалу суду екс-керівник вважає, що збором врожаю має керувати він. Нині діюче керівництво, очевидно, дотримується протилежної точки зору. На фоні такої невизначеності і розгорівся конфлікт.

За словами правозахисників із Запоріжжя, на підприємстві утворилась заборгованість по заробітній платні за 4 місяці. Нинішнього керівника звинувачують у рейдерському захопленні підприємства і врожаю. В конфлікт втрутились правоохоронці. Близько сотні озброєних силовиків, за офіційною позицією поліції, забезпечували правопорядок і унеможливили варіант силового вирішення конфлікту обидвома сторонами.

Наразі питання вирішується на рівні головного офісу держпідприємства в Києві.Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 22 по 28 октября
Космос Filmax афиша с 22 по 28 октября

 22 - 28 октября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 22 по 28 октября
Блокбастер - афиша с 22 по 28 октября

 22 - 28 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша