Легалізація зайнятості молоді

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
22.09.2020 · 10:35 · Просмотров - 236

Молодь - це складова робочої сили, додатковий потенціал. В Україна молодіжне безробіття вважають однією з найактуальніших проблем, оскільки вона впливає на економіку та стабільність держави.

Недостатня кількість робочих місць та несприятливі умови для розвитку підприємництва приводять до збільшення чисельності молодих людей, що реалізують власну економічну активність в тіньовій економіці.

Традиційно, протягом вересня, в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості проводиться «Місячник зайнятості молоді», котрий націлений на підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі та підвищення рівня працевлаштування цієї категорії громадян. 

Так, 21 вересня поточного року в приміщенні Бердянського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар на який було запрошено головного спеціаліста відділу з питань врегулювання соціально-трудових відносин та взаємодії з соціальними фондами УПСЗН Тихоненко Вікторію та роботодавців міста і району. На заході обговорювалися питання трудової активності молоді у сучасному економічному середовищі.

Під час семінару фахівець відділу по роботі з роботодавцями поінформувала учасників про категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, відповідно до ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення»,  також була надана інформація щодо порядку надання компенсацій роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Вікторія Миколаївна зупинилась на перевагах офіційного працевлаштування та розповіла про відповідальність за порушення Закону про працю.

Після завершення семінару роботодавці отримали вичерпні й аргументовані відповіді на запитання, які їх цікавили.  
Новости Бердянска
Ближайшие события
Блокбастер афиша с 15 по 21 октября
Блокбастер афиша с 15 по 21 октября

 15 - 21 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Космос Фильмакс - афиша с 15 по 21 октября
Космос Фильмакс - афиша с 15 по 21 октября

 15 - 21 октября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Подробная афиша