Піар на воді. Депутат-кандидат Свідло розпочав агітацію

25.09.2020 · 08:23 · Просмотров - 2782

Не пропіаритись на проблемах водопостачання і підходах управління КП “Бердянськводоканал” в Бердянську вже можна вважати дурним політичним тоном. Олександр Свідло на 5-му році депутатської каденції обурився принципами роботи міськводоканалу і завимагав зняти соціальну напругу.

Выьоры 2020>

Лідер фракції “Опозиційний блок” і одночасно член і кандидат на посаду міського голови ОПЗЖ О. Свідло на черговій сесії міської ради виступив з депутатським запитом, який стосується роботи “Бердянськводоканалу”. Деталі запиту — на відео.

Одне з питань, на якому акцентував увагу депутатів О. Свідло стосувалось рекомендацій “Бердянськводоканалу” з переносу лічильників мешканців приватного сектору з території домоволодіння до місця врізки в мережу. Олександр Свідло закликає призупинити роботу комунальників з висунення подібних вимог до бердянців. З доцільністю подібної ініціативи не погодитись важко. Більше того, на цій темі вже намагався розгорнути піар-кампанію інший представник “корпорації” як Микола Рудницький. Було це не так давно, наприкінці червня. На той момент місцевий мастильний магнат ще не визначився з кандидатурою на посаду міського голови і Микола Миколайович, начебто, розглядався як потенційний претендент. Однак у Рудницького не вийшло, а пощастило теперішньому спікеру. Тож, через три місяці риторика повторилась, але головний герой вже був інший.

Наскрізною ідеєю всього виступу Олександра Свідло спостерігався щирий намір і турбота про пересічних бердянців, тих людей, які не здатні в повному обсязі сплачувати комунальні послуги. Цитата мовою оригіналу:

Свидло Александр

...Проводя поверку, людям дорисовывают на улице колодец и говорят: «теперь поставьте здесь». А «поставьте здесь» - это тысячи гривен, это работа! И если это работающий человек в расцвете сил это одно, но в основном это коснулось людей, у которых сложилось сложное финансовое положение, которым это не под силу. Поэтому, я считаю, прежде чем реализовывать эту политику, мы должны рассмотреть варианты другие, - заявив Олександр Петрович.

Чи доцільно розглядати інші варіанти? Безумовно! Однак, дещо дивним виглядає, що з подібним депутатським зверненням Олександр Свідло вирішив виступити за місяць до виборів. Нагадаємо, що першим цю проблему озвучив інший депутат - Сергій Мартинов. В далекому 2017-му році, у вересні! Тобто ця політика “Бердянськводоканалу” реалізується вже не перший рік.

Ще одна красномовна цитата з виступу Олександра Свідло:

Свидло Александр

... Мы обязаны влиять на ту политику, которую реализует КП «Бердянськводоканал» по отношению к жителям города Бердянска, - переконаний Олександр Петрович.

І, знову ж таки, цікаво, чому про такі очевидні речі Олександр Свідло з високої трибуни заговорив лише зараз? Не менш цікаво, що політика “Бердянськводоканалу” призвела і до систематичного виділення бюджетних коштів на погашення боргів монополіста. Позиція Олександра Свідло з цього питання, також дуже показова. Проаналізуємо, як Олександр Петрович голосував за надання фінансової допомоги “Бердянськводоканалу”. За основу взято було період з 2018-го року до сьогодні.

2018 рік

13 липня, 16 серпня і 28 листопада. Бердянська міська рада вносить зміни в Програму “Питна вода”, збільшуючи обсяги надання фінасової підтримки “Бердянськводоканалу з міського бюджету”. Олександр Свідло Голосує “За”.

 

скрин1

скрин

скрин

2019 рік

23 травня — Олександр Свідло “За”.

5 вересня. На поворотній основі “Бердянськводоканалу” пропонується виділити 5 мільйонів гривень. Олександр Свідло утримується від голосування.

скирн

21 грудня — Олександр Свідло голосує “За”

скрин

В 2020-му році, на сесії 23-го липня Олександр Свідло не проголосував за виділення фінансової допомоги “Бердянськводоканалу”.

скрин

Позиція депутатського корпусу з приводу надання фінансової підтримки водоканалу і, зокрема, результати персонального голосування з даної проблематики Олександра Свідло, засвідчують, що впродовж останніх років і він сам, і міська рада загалом особливо і не мали наміру впливати на ту політику, яку реалізує “Бердянськводоканал”. Тому виступ депутата-кандидата О. Свідло на цій черговій сесії можна розцінювати як звичайний, причому далеко не найкращий, привід для піару.
Новости Бердянска