Виставку "Вікна Міста. Бердянськ" презентували в Житомирі

По материалам Антикафе
06.10.2020 · 12:21 · Просмотров - 768

Виставка, яка розповідає про бердянські вікна, була презентована в Житомирі. Впродовж тижня світлини з зображеннями вікон Бердянська виставлялись в просторі "Вимірювач", на території заводу Електровимірювач.


Основними глядачами стали співробітники заводу, архітектори і урбаністи з усієї України, а також спікери і учні школи "Конструкція взаємодії", яка проходила в ці дні в Житомирі.

Презентували виставку автори Алла Мельничук та Олександр Манжула. Як вони розповіли, "виставка є складовою онлайн музею, який був відкритий в Бердянську на початку вересня. З того часу виставку можна було відвідати в Бердянську, Приморську і Житомирі. Зараз готується спільний проект з платформою "Острів" у Києві."

Якщо ви не встигли відвідати виставку, то всі світлини можна побачити в онлайн музеї за адресою https://instagram.com/vikna_mista.

Цікаво спостерігати як люди реагують на наші фото. Адже такі вікна можуть бути в будь-якому місті. І вже декілька людей подумали, що якесь вікно саме з їх міста. Але частіше вікна на фото викликають захват і цікавість. Люди питають, де саме знаходиться те чи інше вікно, чи всі вікна в Бердянську такі, чи багато в Бердянську пластикових вікон. Адже саме пластикові вікна ми фотографували мало. Вважаю, що це наше недопрацювання, адже ми планували фіксувати все розмаїття вікон в місті. Тому будемо готувати нову творчу лабораторію і вивчати саме склопластик який проводить світло до домівок бердянців. 

Тішить, що бердянські вікна цікавлять людей, привертають увагу, викликають запитання. Для мене це цікавий елемент, який розкриває історичну спадщину міста. І до вивчення міста через призму вікон може долучитись кожен, адже поруч безліч неймовірних вікон, - розповіла директорка музею "Вікна Міста" Алла Мельничук.

Концепцію "Вікна у вікнах", реалізовану в Житомирі, створили урбаністи з різних міст. На заводі було дуже багато локацій, де могла розміститись виставка, і ми вирішили концентруватись на світлі, яке потрапляло у вікна. Нам дуже пощастило, бо за цей тиждень за вікнами було і сонце, і дощ, і вітер, і всі ці явища відображались на наших вікнах. Разом з погодою змінювався настрій виставки та вигляд вікон на світлинах, - розповів Олександр Манжула, співавтор виставки.

Марія Кушнір
Фото: Код Міста

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
сегодня, 14 апреля, пятница
12 апреля, среда
11 апреля, вторник
8 апреля, суббота
7 апреля, пятница

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх