В Бердянську поліцейські розшукали п'ятирічну дівчинку

По материалам пресс-службы полиции
19.10.2020 · 16:09 · Просмотров - 4421

Менше години знадобилось групі реагування відділу поліції охорони аби повернути малолітню дитину матері

18 жовтня близько 13-ї години на спецлінію «102» надійшло повідомлення про зникнення п’ятирічної дівчинки, яка гралася у дворі будинку по вулиці Руденка в Бердянську. Мати побачила, що дочки немає на подвір’ї і намагалася розшукати її самостійно, а потім зателефонувала в поліцію.

Співробітники групи реагування Бердянського міжрайонного відділу поліції охорони, отримавши повідомлення про розшук дитини та її опис на службовий планшет, негайно вирушили на пошуки малолітньої.

Починаючи від місця події, поліцейські охорони поступово збільшували територію відпрацювання. Малечу вони помітили десь за два кілометри від місця її мешкання. Дівчинка спокійно «мандрувала» вулицею. Правоохоронці передали її матері.

На теперішній час відносно батьків зниклої дитини складено адміністративний протокол за ознаками ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Працівники поліції нагадують батькам про необхідність відповідального ставлення до виконання своїх обов'язків перед дітьми. Будьте уважними, не залишайте малолітніх дітей без нагляду і це допоможе уникнути біди!
Новости Бердянска
сегодня, 25 ноября, среда
вчера, 24 ноября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Черная пятница в Спортландии!
Черная пятница в Спортландии!

 25 - 27 ноября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Акция в Спортландии!
Акция в Спортландии!

 16 - 27 ноября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Блокбастер - афиша с 26.11 по 02.12
Блокбастер - афиша с 26.11 по 02.12

 26 ноября - 02 декабря

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша

На верх