У Бердянську безкоштовно перевірятимуть слух усім охочим

По материалам ГО «Відчуй»
10.11.2020 · 15:00 · Просмотров - 2851

За оцінками ВООЗ, кожна 10 людина у світі втрачає слух. В Україні – це кожна 8 людина. На глухоту та різні порушення слуху хворіють більше 300 млн чоловік і до 2050 року це число може зрости до 900 млн чоловік. Проте 60% випадків втрати слуху можна запобігти, якщо вчасно поставити діагноз

11 листопада з 10.00 до 18.00 (обід з 13.30 до 14.30) за адресою вул. Італійська, 57, перед Міським палацом культури ім. Т.Г. Шевченка, у спеціально оснащеному аудіометричним обладнанням автомобілі – «Кабінеті на колесах» – мешканці Бердянська віком від 7 до 55 років зможуть безкоштовно перевірити свій слух.

Спеціально обладнаний автомобіль «Кабінет на колесах» з досвідченим фахівцем та аудіометричним обладнанням за три місяці відвідає 31 місто України та зупинятиметься біля популярних точок міста аби безкоштовно перевірити слух усім охочим. Проєкт стартував 21 вересня і вже відвідав 22 міста України.

Графік маршруту проєкту можна знайти за посиланням.

Проєкт створено за підтримки благодійників та частково фінансується з державного бюджету України.

«Відчуй» — громадська організація, заснована Людмилою та Андрієм Пишними. З 2011 року системно займається допомогою та соціальною адаптацією людей з порушеннями слуху. За вісім років діяльності організація реалізувала понад 15 всеукраїнських проектів. Серед них: унікальний для України інклюзивний табір, спрямований на соціалізацію дітей із порушеннями слуху, створення креативного простору «ТАМ» та музичного класу «Біг Бах» для нечуючих, цикл уроків про інклюзію для школярів, безкоштовні онлайн-курси жестової мови для широкого загалу та медійний проект “Коли тиша заговорила”.
Новости Бердянска
сегодня, 19 января, вторник
вчера, 18 января, понедельник

Все новости Бердянска

На верх