Станом на 12:00 до поліції Запорізької області надійшло 7 повідомлень про можливе порушення законодавства під час голосування

По материалам пресс-службы полиции
22.11.2020 · 13:23 · Просмотров - 2581

На всі повідомлення поліцейські оперативно реагують

Сьогодні, 22 листопада, другий тур голосування на пост міського голови проходить у місті Бердянськ, а також повторні вибори депутатів сільських, селищних рад в окремих округах Пологівського та Запорізького району.

Для забезпечення публічної безпеки та порядку, а також охорони виборчої документації залучено понад 300 працівників поліції та 150 військовослужбовців Національної гвардії України. За перебігом подій на виборчих дільницях постійно моніторить Ситуаційний центр ГУНП в Запорізькій області.

Станом на 12 годину, до поліції Запорізької області надійшло 7 повідомлень про можливе порушення виборчого законодавства в день голосування. За всіма фактами наразі проводяться перевірки.

Поліція Запорізької області закликає учасників виборчого процесу дотримуватись норм чинного законодавства і нагадує, що його порушення тягне за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Звертаємось до громадян з проханням дотримуватись карантинних обмежень, користуватися засобами індивідуального захисту та уникати конфліктних ситуацій.

Нагадаємо: на Запоріжжі розпочали роботу 65 виборчих дільниць.
Новости Бердянска
сегодня, 7 июня, понедельник
4 июня, пятница

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх