Бердянські студенти пройшли квест з протидії торгівлі людьми

По материалам Антикафе
22.11.2020 · 15:35 · Просмотров - 643

Студенти семи навчальних закладів міста взяли участь в онлайн квесті з протидії торгівлі людьми. Це вже другий онлайн квест проведений спільно Першим Антикафе Бердянська «Час Є!» та Відділом молоді та спорту виконкому у 2020 році.


Необхідність опановувати нові методи роботи виникла через карантинні заходи, які запроваджені по всій Україні. Але досвід проведення двох заходів показує, що використання чат-ботів може залучити до освітніх заходів більше студентів та дозволяє зацікавити підлітків навіть складними темами.

  • Бердянський відділ молоді та спорту виконкому почав використовувати в своїй роботі з молоддю квести одним з перших в області. І саме завдяки квестам ми не тільки отримували позитивні відгуки про наші заходи, але й сформували позитивний імідж заходів відділу. Студенти самі питали, коли наступний квест, та просили кураторів запрошувати на всі заходи, які ми організуємо. І ось тепер ми перенесли цей досвід в онлайн і збільшили кількість учасників більш ніж в два рази, - розповіла спеціаліст відділу молоді і спорту, Тетяна Панченко.
  • Для того, щоб зацікавити молодь темою екології, протидії торгівлі людьми чи домашнього насильства, треба вийти за рамки звичайних заходів та класичного навчального процесу. Навіть просте застосування онлайн інструментів та сучасних гаджетів не є рішенням задачі. Доводиться поєднувати все це з розвагами, гумором, зворотнім зв’язком.

Завдяки цьому, в квесті з протидії торгівлі людьми взяли участь 248 студентів. Це втричі більше, ніж ми зібрали в минулому році. Бо фізичний простір Бердянського художнього музею та методика «Маршрут безпеки» не могли б залучити більше людей. Використання ж чат-бота дозволило збільшити час проходження квесту. І студенти могли пройти його впродовж тижня, не відволікаючись від навчального процесу, маючи тільки телефон чи ноутбук, за допомогою Вайбер чи Телеграм. Переможці обирались за кількістю студентів, які пройшли квест, - розповіла організаторка квесту, Алла Мельничук.

Кількість учасників квесту з протидії торгівлі людьми 2020:

60 – Бердянський державний педагогічний університет

57 – Державний навчальний заклад "Бердянський центр професійно-технічної освіти"

44 – Бердянський машинобудівний коледж Національного університету "Запорізька політехніка"

40 – Відокремлений структурний підрозділ "Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету"

18 – Державний навчальний заклад "Бердянський машинобудівний професійний ліцей"

14 – Комунальний заклад "Бердянський медичний фаховий коледж" Запорізької обласної ради

3 – Бердянський економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету

12 – Інший навчальний заклад

Марія Кушнір

Підтримати Brd24Новини Бердянська
сегодня, 15 февраля, среда
вчера, 14 февраля, вторник
13 февраля, понедельник
12 февраля, воскресенье
11 февраля, суббота

Всі новини Бердянська

На верх