Зловживання з боку поліції: адмінкомісія виявила протоколи з відсутнім складом порушень

25.11.2020 · 15:20 · Просмотров - 2071

На засіданні адміністративної комісії розглянули 6 протоколів за неправдивий виклик поліції. В ході засідання виявилось, що 3 відповідачі дійсно мали підстави для виклику правоохоронців.

Два факти домашнього насилля та хуліганство співробітники поліції замість належного реагування кваліфікували, як неправдивий виклик поліції і переконали фактичних постраждалих підписати протокол, в якому вони підтверджували, що поліцію викликали без належних для цього підстав. Таким чином, постраждалі перетворювались у правопорушників.

На засіданні три відповідачі, на яких були складені адміністративні, пояснили обставини, за яких вони викликали поліцію. Відповідачам пояснили, що в ході даного засідання вони проходять в якості правопорушників. За їх словами поліція реагувала на виклик, ліквідовувала конфлікт, після чого у заявника брали паспорт і давали на підпис документ з рекомендацію перед своїм підписом написати «згоден».

По трьом з означених випадків члени адміністративної комісії закрили провадження за відсутність складу адміністративного правопорушення. В решті аналогічних протоколів, через ігнорування відповідачами засідання, комісія застосувала по кожному з випадків максимально можливий штраф – 117гривень.Ближайшие события
Три кита контента
Три кита контента

 03 января

 Антикафе «Час Є» (Карла Маркса, 51 (вход с Розы Люксембург))

Космос Фильмакс - афиша с 31 декабря по 6 января
Космос Фильмакс - афиша с 31 декабря по 6 января

 31 декабря - 06 января

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Подробная афиша

На верх