В Бердянську встановлено міську новорічну ялинку та прикрашено іграшками, які зробили бердянські діти

По материалам пресс-службы исполкома
18.12.2020 · 16:31 · Просмотров - 1261

Працівники міського Палацу культури та КП “Міськсвітло” завершили прикрашання головної міської ялинки

Новорічну красуню уже третій рік поспіль прикрашатимуть іграшки, які виготовили бердянські діти у рамках новорічної акції “Прикрась міську ялинку власноруч!”. У цьому році до акції долучилися загальноосвітні та позашкільні заклади освіти, які виготовили 36 іграшок. Пінопластові заготовки куль, клеєві пістолети та набори стразів закладам освіти надав виконкому, а діти прикрашали іграшки на свій смак. Прикраси виготовлені у техніці декупажу, розписані петриківським розписом, прикрашені аплікаціями тощо.

Окрім іграшок, виготовлених у цьому році, на ялинці розвішані і більше 40 минулорічних прикрас. Нагадаємо, після новорічних гулянь 2020 нерадиві бердянці вкрали частину іграшок, які діти виготовили для прикрашання міської ялинки. Хочеться вірити, що у цьому році подібних випадків не буде і наші мешканці цінуватимуть те, що робиться на благо рідного міста.

Через запроваджені карантинні обмеження у цьому році, на жаль, не буде масового урочистого відкриття новорічної ялинки із шоу-програмою для дітей. Відкриття відбудеться онлайн із трансляцією у соціальних мережах, на сайті міського Палацу культури та буде транслюватися на великому екрані на МПК. Початок трансляції 19 грудня о 17:00.

Читайте нас в TelegramНовини Бердянсь
24 сентября, суббота
22 сентября, четверг
20 сентября, вторник
17 сентября, суббота
16 сентября, пятница
14 сентября, среда
13 сентября, вторник
12 сентября, понедельник
10 сентября, суббота

Всі новини Бердянська

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх