В Бердянську встановлено міську новорічну ялинку та прикрашено іграшками, які зробили бердянські діти

По материалам пресс-службы исполкома
18.12.2020 · 16:31 · Просмотров - 1211

Працівники міського Палацу культури та КП “Міськсвітло” завершили прикрашання головної міської ялинки

Новорічну красуню уже третій рік поспіль прикрашатимуть іграшки, які виготовили бердянські діти у рамках новорічної акції “Прикрась міську ялинку власноруч!”. У цьому році до акції долучилися загальноосвітні та позашкільні заклади освіти, які виготовили 36 іграшок. Пінопластові заготовки куль, клеєві пістолети та набори стразів закладам освіти надав виконкому, а діти прикрашали іграшки на свій смак. Прикраси виготовлені у техніці декупажу, розписані петриківським розписом, прикрашені аплікаціями тощо.

Окрім іграшок, виготовлених у цьому році, на ялинці розвішані і більше 40 минулорічних прикрас. Нагадаємо, після новорічних гулянь 2020 нерадиві бердянці вкрали частину іграшок, які діти виготовили для прикрашання міської ялинки. Хочеться вірити, що у цьому році подібних випадків не буде і наші мешканці цінуватимуть те, що робиться на благо рідного міста.

Через запроваджені карантинні обмеження у цьому році, на жаль, не буде масового урочистого відкриття новорічної ялинки із шоу-програмою для дітей. Відкриття відбудеться онлайн із трансляцією у соціальних мережах, на сайті міського Палацу культури та буде транслюватися на великому екрані на МПК. Початок трансляції 19 грудня о 17:00.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 23 июля, пятница
вчера, 22 июля, четверг

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх