Депутати районної ради слідом за міською радою звернулись до Президента та керівництва силових структур

18.12.2020 · 18:05 · Просмотров - 1615

2-га позачергова сесія районної ради прийняла аналогічне звернення до Президента та керівництва силових структур з приводу процедури обрання Віталія Боговіна Головою обласної ради

На початку засідання, під час обговорення порядку денного, депутат Андрій Гогунський закликав депутатів не переймати на себе функції правоохоронних органів і запропонував зняти з порядку денного дане питання. Очевидно, пропозиція не набрала необхідної кількості голосів. На знак протесту фракція «Батьківщина» залишила залу засідань.

Озвучив звернення депутат Олександр Бабанін. Голова фракції «Слуга народу» Ірина Півень зазначила, що з приводу подій в обласній раді відкрито кримінальне провадження і правоохоронні органи мають провести належне розслідування. Тому доцільність звернення незрозуміла, адже правоохоронці вже працюють. Присутні на сесії ветерани АТО заявили, що всіх, хто проголосує за дане рішення можна прирівняти до сепаратистів. Після голосування, на якому звернення було затверджено, голова районної ради спішно закрила засідання, не надавши слово бажаючим виступити.

Представники ветеранського руху на декілька хвилин заблокували виходи з зали засідань, доки один з них не завершив свій виступ.
Новости Бердянска
вчера, 13 апреля, вторник
12 апреля, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер - афиша c 8 по 14 апреля
Блокбастер - афиша c 8 по 14 апреля

 08 - 14 апреля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Космос Filmax афиша с 8 по 14 апреля
Космос Filmax афиша с 8 по 14 апреля

 08 - 14 апреля

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх