Проблеми з розчисткою доріг, практично, у всьому місті. Влада обіцяє переглянути підходи управління

Невеликий сніг, який випав в Бердянську в другій половині дня, спричинив проблеми на дорогах. Через ожеледь, на проїзних частинах утворились затори.

Станом на 18:00 на вулицях міста працюють 5 одиниць техніки: 2 “Бердянськекотрансу”, 2 “Транскому”, 1 облавтодору. Однак, підйоми по Західному та Східному проспектах залишались в незадовільному стані. Заступник міського голови Віталій Гречка, в коментарі редакції зазначив, що техніка повторно прибиратиме підйоми. Крім того, Віталій Гречка зазначив, що сьогоднішній стан на дорогах продемонстрував незадовільну організацію роботи комунальних служб.

 – Все працює в ручному режимі, такого просто не повинно бути. Ми зробимо висновки і переглянемо підходи в управлінні, – зазначив Віталій Гречка.