В. Баранов: «М’яса, ковбас, шашликів, носків на набережній та інших будок в центрі не буде»

12.01.2021 · 16:05 · Просмотров - 5461

Міський голова Бердянська Валерій Баранов в черговий раз запевнив журналістів та громадськість, що влітку центральна частина міста буде вільною від «будок та інших шалманів». Про це міський очільник заявив на черговій зустрічі з представниками ЗМІ.

Неодноразово з вуст міського голови під час передвиборчої кампанії і вже в якості керівника міста лунали запевнення, що влітку на набережній і проспекті Азовському МАФів не буде. Під час прес-конференції редакція уточнила у Валерія Баранова, яке його бачення організації сезонної торгівлі в місті?

Валерій Баранов заявив, що «будок з носками і шашликами» не буде. Однак, в останні роки носками та іншими предметами одягу і так не торгували. М’ясною продукцією в основному торгували представники м’ясокомбінату. Мер міста запевнив, що МАФів м’ясокомбінату влітку не буде. Це ж стосується й інших «будок та шалманів». Торгувати сувенірною продукцією підприємці зможуть у спеціально відведених для цього місцях – «Ромашках».

В цілому, озвучувати комплексне бачення сезонної торгівлі, міський голова Валерій Баранов не став. З приводу організації ярмарків та аукціонів мер висловився негативно.
Новости Бердянска
вчера, 15 января, пятница
14 января, четверг

Все новости Бердянска

На верх