Бердянський районний відділ поліції очолив полковник поліції Сергій Дружиненко

По материалам пресс-службы полиции
12.01.2021 · 17:10 · Просмотров - 1217

Його відрекомендував очільник поліції Запорізької області Микола Лушпієнко. У рамках нової структури поліції до складу підрозділу увійшли два відділення поліції.

Сьогодні, 12 січня, особовому складу Бердянського районного відділу поліції очільник поліції Запорізької області Микола Лушпієнко представив нового керівника. Ним став полковник поліції Сергій Дружиненко.

У офіційному заході взяли участь Бердянський міський голова Валерій Баранов, керівник Бердянської місцевої прокуратури Володимир Рудий, а також заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов.

У рамках нової структури поліції до складу Бердянського районного відділу увійшли Відділення поліції №1 (смт. Чернігівка) та Відділення поліції №2 (м. Приморськ).

Микола Лушпієнко наголосив, що тільки в разі цілковитого забезпечення безпеки громадян, до поліції буде довіра людей. Крім того, генерал поліції нагадав присутнім про необхідність партнерства, спільної злагодженої роботи поліції та органів місцевого самоврядування для ефективного задоволення потреб громадян.

У свою чергу Сергій Дружиненко запевнив, що усвідомлює важливість та об’єм роботи, за яку він несе відповідальність і пообіцяв максимально ефективно організовувати діяльність місцевої поліції по протидії злочинності та охороні публічної безпеки.
Новости Бердянска
сегодня, 15 января, пятница
вчера, 14 января, четверг

Все новости Бердянска

На верх