В 2021-му «Зеленгосп» планує висадку понад 1000 саджанців

25.01.2021 · 14:57 · Просмотров - 948

За обмеженого фінансування на висадку нових зелених насаджень, в комунальному підприємстві «Зеленгосп» планують в поточному році висадити понад 1000 саджанців. Реалізувати свій намір комунальники планують за рахунок пересадки існуючих дерев з околиць міста.

Згідно фінансування на 2021-й рік КП «Зеленгосп» висадить 123 нових дерева з комом. Однак, за словами керівника підприємства Григорія Горячова в цьому році планується за рахунок небюджетних коштів провести масштабне озеленення міста.

Горячев Григорий

Сьогодні ми проводимо роботу з головами ОСББ, які звертаються з заявами про знесення аварійних дерев, в обов’язковому порядку проводити компенсаційну висадку – за одне знесене дерево необхідно висадити три нових. Крім того, плануємо долучатись до всеукраїнських акцій з озеленення територій. Відповідні листи до таких організацій вже направлено, - повідомив Григорій Горячов.

Одним з основних джерел нових саджанців мають стати віддалені мікрорайони міста: смуга за мікрорайоном «Скловолокно», територія колишнього «Лісгоспу», сквери з території колишнього підприємства «Південгідромаш».

З приводу знесення аварійних дерев, то в поточному році вже заплановано ліквідацію понад 200 зелених насаджень. З приводу територій дитячих навчальних закладів, Григорій Горячов вважає, що відділ освіти має провести моніторинг, скласти дефектний акт і вже після цього спеціалізоване комунальне підприємство шукатиме додаткові резерви для виконання даних робіт.
Новости Бердянска
26 февраля, пятница
25 февраля, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Зижки до 50%
Зижки до 50%

 12 декабря - 28 февраля

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Виставка творів Сергія Недоступа - "Калейдоскоп"
Виставка творів Сергія Недоступа - "Калейдоскоп"

 19 - 28 февраля

 12:00

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Майстер-клас з кераміки
Майстер-клас з кераміки

 01 марта

 Антикафе «Час Є» (Центральная, 51 (вход с Греческой))

Блокбастер - афиша c 25 февраля по 3 марта
Блокбастер - афиша c 25 февраля по 3 марта

 25 февраля - 03 марта

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша

На верх