Фахівці Української асоціації енергосервісних компаній обстежили бердянські об’єкти бюджетної сфери

По материалам прес-служби виконкому БМР
19.02.2021 · 12:10 · Просмотров - 439

Наприкінці січня Бердянська міська рада та Українська асоціація енергосервісних компаній підписали меморандум про подальшу співпрацю у сфері енергоефективності у бюджетній сфері

У рамках цієї співпраці до Бердянська завітали фахівці та за власний кошт провели експрес-обстеження об’єктів бюджетної сфери, відносно яких заявлено намір на подальшу співпрацю. За результатом обстеження буде надано перелік необхідних робіт по кожній будівлі. У подальшому на відібраних об’єктах за кошти ЕСКО-інвесторів планується провести ряд заходів, спрямованих на зменшення споживання теплової енергії. Ці заходи включають в себе встановлення індивідуальних теплових пунктів та проведення модернізації системи опалення будівель.

Сплата за впровадження енергоефективних заходів відбуватиметься виключно за рахунок отриманої економії споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними закладами. Усе встановлене обладнання залишиться у власності бюджетних об’єктів.

Експрес-обстеження проводилося на 12 об’єктах сфери освіти, культури та медицини. Після детального вивчення результатів обстеження та технічної документації ЕСКО-інвестори визначаться, на яких об’єктах буде встановлене обладнання.
Новости Бердянска
сегодня, 1 июля, четверг
вчера, 30 июня, среда

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх