За кілька тижнів в Запорізькій області стартує вакцинація проти COVID

По материалам прес-служби виконкому БМР
19.02.2021 · 12:15 · Просмотров - 1566

Наразі Україна очікує дві перевірені та сертифіковані вакцини – AstraZeneca та Pfizer, які надійдуть у рамках глобальної ініціативи COVAX

Кампанія з вакцинації відбудеться у п’ять етапів. В першу чергу щеплення зроблять медперсоналу, що працює із ковідними хворими, співробітникам швидкої допомоги, мешканцям та працівникам спеціалізованих інтернатів, будинків для осіб похилого віку тощо, а також людям старше 80 років, у яких є хронічні захворювання.

За словами Марини Колерової, у чергу вже записалися 1,5 тис. запорізьких медиків, які зустрічають та лікують хворих на коронавірус. 

Фахівці розраховують, що основним групам ризику  щеплення зроблять за рік, до березня 2022 року. Після цього триватиме імунізація решти населення. Посадовців та депутатів поза чергою вакцинувати не будуть. 

До роботи залучать 24 мобільні бригади. Спочатку працюватимуть чотири з них, а решта підключиться згодом. Всім робитимуть два щеплення з інтервалом у три – чотири тижні. Також отримати свою дозу вакцини громадяни зможуть у лікарнях та центрах первинної медико-санітарної допомоги. 

Вакцинація виключно добровільна та повністю безкоштовна. Всі препарати надходять в Україну тільки офіційно, через державні органи. Купити дозволену до використання вакцину в аптеці чи у Інтернеті не можна.

Кожен охочий може записатися на щеплення у свого сімейного лікаря, через контакт-центр або на веб-порталі Міністерства охорони здоров’я.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 24 июля, суббота
23 июля, пятница

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх