За кілька тижнів в Запорізькій області стартує вакцинація проти COVID

По материалам прес-служби виконкому БМР
19.02.2021 · 12:15 · Просмотров - 1497

Наразі Україна очікує дві перевірені та сертифіковані вакцини – AstraZeneca та Pfizer, які надійдуть у рамках глобальної ініціативи COVAX

Кампанія з вакцинації відбудеться у п’ять етапів. В першу чергу щеплення зроблять медперсоналу, що працює із ковідними хворими, співробітникам швидкої допомоги, мешканцям та працівникам спеціалізованих інтернатів, будинків для осіб похилого віку тощо, а також людям старше 80 років, у яких є хронічні захворювання.

За словами Марини Колерової, у чергу вже записалися 1,5 тис. запорізьких медиків, які зустрічають та лікують хворих на коронавірус. 

Фахівці розраховують, що основним групам ризику  щеплення зроблять за рік, до березня 2022 року. Після цього триватиме імунізація решти населення. Посадовців та депутатів поза чергою вакцинувати не будуть. 

До роботи залучать 24 мобільні бригади. Спочатку працюватимуть чотири з них, а решта підключиться згодом. Всім робитимуть два щеплення з інтервалом у три – чотири тижні. Також отримати свою дозу вакцини громадяни зможуть у лікарнях та центрах первинної медико-санітарної допомоги. 

Вакцинація виключно добровільна та повністю безкоштовна. Всі препарати надходять в Україну тільки офіційно, через державні органи. Купити дозволену до використання вакцину в аптеці чи у Інтернеті не можна.

Кожен охочий може записатися на щеплення у свого сімейного лікаря, через контакт-центр або на веб-порталі Міністерства охорони здоров’я.
Новости Бердянска
26 февраля, пятница
25 февраля, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Зижки до 50%
Зижки до 50%

 12 декабря - 28 февраля

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Виставка творів Сергія Недоступа - "Калейдоскоп"
Виставка творів Сергія Недоступа - "Калейдоскоп"

 19 - 28 февраля

 12:00

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Майстер-клас з кераміки
Майстер-клас з кераміки

 01 марта

 Антикафе «Час Є» (Центральная, 51 (вход с Греческой))

Блокбастер - афиша c 25 февраля по 3 марта
Блокбастер - афиша c 25 февраля по 3 марта

 25 февраля - 03 марта

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша

На верх