Ремонтна бригада для "Бердянськекотрансу": мер наполягає, депутати опираються

Євген Гнибіда - Бердянск 24
23.02.2021 · 19:26 · Просмотров - 1620

Впродовж всього сесійного процесу тривають суперечки між представниками виконкому та депутатського корпусу з приводу доцільності внесення змін до статуту КП “Бердянськекотранс”, згідно яких комунальникам дозволяється проведення ремонтних робіт.

Цими змінами пропонується дозволити “Бердянськекотрансу” сформувати ремонтну бригаду, яка займатиметься поточними ремонтами об'єктів благоустрою, які закріплені на балансі комунального підприємства. На першому етапі, в якості експерименту, пропонується обмежитись двома вулицями — Азовським проспектом та вул. Горького.

Аргументація міської влади зводиться до двох ключових пунктів:

1. Роботи з поточного утримання об'єктів міського благоустрою будуть коштувати дешевше, якщо їх виконуватимуть комунальники, на відміну від приватних підприємців, які визначаються через тендер.

2. Роботи виконуватимуться значно оперативніше, оскільки не буде витрачатись час на проведення тендерної процедури, особливо, якщо це стосується невеликих завдань.

Баранов Валерий

Зламалась лавочка, чи відпала плитка на парапеті, чи пошкодили лева — ми маємо оперативно реагувати на такі речі. Нам необхідно підготувати місто до курортного сезону, - аргументував свою позицію міський голова Валерій Баранов.

Представники депутатської більшості дотримуються іншої точки зору. На їх думку економії коштів не буде, оскільки на бюджетні кошти, які отримає підприємство, буде накладено податок на додану вартість. Депутати вважають, що вигідніше працювати з бізнесом через проведення тендерів.

Суперечки з даного приводу тривають не перший день. Однак, поки що, підтримки серед депутатського корпусу питання не знаходить.

Баранов Валерий

Задача міської ради усвідомити проблему, виділити кошти і поставити задачу виконкому, все інше має робити виконавчий комітет, а ви маєте контролювати... З точки зору політики мені краще зробити так, як ви кажете. Ми ж всі прагнемо, щоб наше місто було чистим і охайним. Дайте ж мені інструмент, як це зробити, - наголосив Валерій Баранов.

Попередник Валерія Баранова — Володимир Чепурний зазначив, що колишня влада намагалась реалізувати щось подібне, на КП “Ритуал”, однак тоді виникла проблема з серйозною нестачею кваліфікованих кадрів. Керівник “Бердянськекотрансу” Іван Зуєв зазначив, що проблем з пошуком персоналу виникнути не повинно.

Депутати також пропонували аналогічний підхід реалізувати через залучення приватної бригади, яка буде виконувати подібного роду роботи за вказане фінансування, але при цьому ПДВ з означеної суми коштів стягуватись не буде. За попередніми підрахунками, дана ініціатива обійдеться міському бюджету в 1,6 млн гривень.

На засіданні Депутатського дня представникам виконкому і більшості міської ради порозумітися з даного приводу не вдалось. Очевидно дискусія продовжиться на сесії міської ради.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 7 января, пятница
6 января, четверг
5 января, среда
4 января, вторник

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх