1607 собак простерилізовано в Бердянську за неповних 4 роки

03.03.2021 · 09:15 · Просмотров - 285

Голова ГО "Товариство захисту тварин" Валентина Мамай на позачерговій сесії міської ради розповіла про результати роботи з регулювання чисельності безпритульних тварин в місті з 2017-го року, а також повідомила про проблеми з конкурсним відбором в 2021-му році.

З 2017-го року в Бердянську простерилізовано 1607 собак. В минулому, 2020-му, виловлено і вакциновано 876 тварин, стерилізовано 413 собак. За словами Валентини Мамай в цьому році організація продовжила вилов тварин. За два місяці — 47 особин, серед яких і агресивні.

Валентина Мамай зауважила, що періодичні перебої з фінансуванням серйозно впливають на ефективність заходів зі стерилізації. Голова громадської організації заявила, що з 1-го березня, начеб-то, припинила вилов тварин, оскільки результати конкурси було відмінено. За інформацією фахівців виконкому причина скасування конкурсу — технічні помилки у документації.

Міський голова Валерій Баранов заявив, що незабаром буде оголошено новий конкурс, який, скоріше за все, виграє організація Валентини Мамай, як єдина в місті, що надає подібний вид послуг. Тому очільник міста закликав зоозахисницю продовжувати роботу.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 7 сентября, вторник
6 сентября, понедельник

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх