Чернігівська та Андріївська ОТГ прагнуть приєднатись до Каховського водогону

04.03.2021 · 17:52 · Просмотров - 1765

Дану ідею обговорили сьогодні на зустрічі з керівництвом Запорізької обласної ради в стінах Бердянської райдержадміністрації

Керівник Андріївської громади закликав обласних депутатів розглянути можливість під’єднання до Західного групового водогону Андріївки та Чернігівки. За розрахунками 2012 року цей проект обчислювався в 32 мільйони гривень. За його словами запасів води у свердловинах, з яких беруть воду для Андріївки, залишалось приблизно на 7 років. Тому дане питання потребує особливої уваги керівництва області.

Екс-міський голова Бердянська, а нині депутат районної ради Олексій Бакай проінформував нинішніх керівників облради, що дана ідея, свого часу, вже обговорювалась. Планувалось, що окрім означених населених пунктів, підключитись до Каховського водогону міг би і Приморськ та ін. населені пункти, наближені до трубопроводу. Міські бюджети, для реалізації даного багатомільйонного проекту, долучились би співфінансуванням в обсязі 10%. Сам же водогін мав перейти до комунальної власності Бердянська.

Бакай Алексей

З відомих причин водогін до комунальної власності Бердянська не передали, але це вже історія. Сьогодні Бердянська районна рада і Бердянська міська рада повинні продемонструвати єдність і вирішити гостру проблему водопостачання не тільки нашого міста, а й всього району, - заявив Олексій Бакай.

Перший заступник голови облради Людмила Любим зазначила, що проблема з падінням горизонту води у свердловинах є дійсно актуальною, тому питання водопостачання району потребує вирішення.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 30 августа, понедельник
вчера, 29 августа, воскресенье
28 августа, суббота
27 августа, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 26 августа по 1 сентября
Космос Filmax афиша с 26 августа по 1 сентября

 26 августа - 01 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 26 августа 1 сентября
Блокбастер - афиша с 26 августа 1 сентября

 26 августа - 01 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх