Реформа відкладається. Нова структура виконкому не передбачає переформатування в роботі мерії

16.03.2021 · 13:11 · Просмотров - 654

Чисельність виконавчого комітету не зміниться. Реорганізації існуючих управлінь та структурних підрозділів не передбачається. Валерій Баранов заявив, що масштабна реформа не знайшла б підтримки в депутатському корпусі.

На чергову сесію міської ради виноситься проект рішення про реорганізацію структури виконавчого комітету. За словами міського голови чисельність мерії не зміниться. На сьогодні у виконкомі та його структурних підрозділах працює 395 фахівців.

Нової структурою передбачається незначне перерозподілення обов'язків між заступниками міського голови. У секретаря міськради виводять з підпорядкування курортну сферу. Адміністративний відділ підпорядковуватиметься заступнику, який очолює ЖКГ. Суттєвих змін в економічному блоці не відбудеться.

Таким чином, розмови про масштабну реорганізацію, перегляд підходів до управління міським господарством ні до чого не призвели. Таку позицію міський голова аргументував тим, що більшість депутатського корпусу йому не підпорядковується, а в нинішньому форматі ініціативи мера депутати не підтримали б.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 5 сентября, воскресенье
3 сентября, пятница
2 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх