Адмінвідділ виявив незаконний прокат дитячих автомобілів

21.07.2021 · 16:31 · Просмотров - 1233

Співробітники адміністративного відділу виявили, а комісія оштрафувала підприємця, який в обхід мораторію організував прокат дитячих машинок в центрі міста

По Азовському проспекту поблизу магазину Humana підприємець організував прокат дитячих автомобілів. Такий вид діяльності, згідно правил міського благоустрою і мораторію на сезонну торгівлі в центрі Бердянська, заборонений. У зв’язку з цим на бізнесмена склали адмінпротокол.

Як пояснив на комісії відповідач, дитячі атракціони він розмістив на прилеглий до магазину території, з власником нерухомості укладено угоду. Цей факт підтвердила власниця стаціонарного об’єкту. Однак таке пояснення не влаштувало членів комісії, оскільки дана діяльність заборонена, а прокат здійснюється на загальноміській території. В результаті – максимальний штраф 1700 гривень.

Аналогічний протокол розглянули на підприємця, який веде свою діяльність на території луна-парку. В даному випадку дитячі атракціони розташовані законно, однак виїжджати на площу – заборонено. У зв’язку з цим – мінімальний штраф 340 гривень.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 31 июля, суббота
30 июля, пятница
29 июля, четверг

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх