Бердянським студентам розповіли про особливості навчання в Польщі

Євген Гнибіда - Бердянск 24
08.06.2021 · 16:23 · Просмотров - 4574

Бердянський державний педагогічний університет вже 8 років плідно співпрацює з Вищою технічною школою м. Катовіце (Польща). В рамках програми Erasmus + БДПУ відвідала делегація польських науковців на чолі з ректором польського вишу Александром Остендою.

Еразмус (англ. Erasmus) - некомерційна програма Європейського союзу з обміну студентами і викладачами між університетами країн членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Північної Македонії, Норвегії, Туреччини. Бердянський державний педагогічний університет долучився до програми в якості партнера Вищої технічної школи м. Катовіце.

В травні група викладачів БДПУ відвідала Катовіце, сьогодні — з аналогічним візитом до Бердянська завітали керівники польського навчального закладу. Ректор Вищої технічної школи Александр Остенда зазначив, що в системі вищої освіти Польщі функціонує близько 400 вишів, з них більше половини — приватні вищі навчальні заклади, серед них і ВНЗ м. Катовіце.

Свою історію Вища технічна школа розпочинає з 2003 року. Спочатку випускались фахівці з архітектури та дизайну. В навчальному закладі постійно проводиться моніторинг ринку фахівців Польщі, у зв'язку з чим відкриваються нові спеціальності. Нині ВНЗ випускає спеціалістів з графіки, дизайну, моди, будівництва, інформатики, мегатроніки та медицини. Поглиблення співпраці з БДПУ можливе на базі інформатики.

За словами Александр Остенда польський навчальний заклад розраховує отримати ще один грант від Erasmus + з обміну студентами, що дозволить БДПУ та Вищій технічній школі реалізовувати програми з обміну.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 21 сентября, вторник
20 сентября, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Фильмакс - афиша с 16 по 22 сентября
Космос Фильмакс - афиша с 16 по 22 сентября

 16 - 22 сентября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Блокбастер афиша с 16 по 22 сентября
Блокбастер афиша с 16 по 22 сентября

 16 - 22 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх