Бердянці розповідають, як хворіють та лікуються в окупації

По материалам Бердянськ Сьогодні
08.08.2023 · 11:51 · Просмотров - 4565

Спойлер - без КТ, УЗД та лікарів


Ситуація з медициною в окупованому Бердянську зовсім не покращується, навпаки обіцянкам окупантів, які запевняли, що «зараз йде перехідний період від України до росії, тому є труднощі, але незабаром усе налагодиться».

Навіть деякі любителі «руськава міра» прозріли, коли зрозуміли, що за безкоштовні операції в Криму треба заплатити від 50 тисяч рублів.

Однією з найперших та найважливіших проблем є проблема кадрів. Адже багатьох фахівців зараз в місті просто немає. Майже всі вони, за невеликим виключенням виїхали.

Але чимало бердянців, які знаходяться в окупації, залишилися на зв’язку зі своїми сімейними лікарями, що працюють зараз на підконтрольній Україні території.

Якщо потрібна консультація в поліклініці чи амбулаторії, вибрати не можна, а лише йти до того лікаря, який закріплений за вашою адресою, тобто, дільнічного.

Окупаційні змі періодично інформують, де можна зробити безкоштовне УЗД, проте мовчать, що навіть за наявності направлення, пройти дослідження можна лише через декілька місяців. Один з кабінетів, де можна було безкоштовно зробити УЗД – в пологовому будинку, вже не працює через відсутність спеціаліста УЗД.

КТ взагалі в Бердянську зробити не можна. На апараті у лікарняному корпусі семиповерхівки роблять дослідження лише, якщо людина потрапила до лікарні по швидкій. Щоб зробити КТ-дослідження людям треба їхати до Криму чи Мелітополя.

 - Окупанти віджали все, що могли: апаратуру, будівлі, техніку, а ось довести все до ума і змусити працювати – не можуть. Бо чи то руки не з того місця ростуть, чи то мізків не вистачає, - пишуть бердянці.
Останні новини Бердянська
сегодня, 4 октября, среда
вчера, 3 октября, вторник
2 октября, понедельник
1 октября, воскресенье

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх