Бердянці все більше обурюються сумами у платіжках за комуналку за так званими «зниженими» тарифами

По материалам Бердяньск сьогодні
22.02.2023 · 14:44 · Просмотров - 4979

Усім прийшла платіжка за опалення? Мені прийшло за 37 кв. м. 1100 рублів, чи не забагато? - Запитує житель Бердянська.


Люди розповідають, що деяким приходять платіжки з сумами 5000 рублів і вище. У мирний час комуналка виходила людям дешевше за рахунок того, що більшу її частину держава погашала субсидією, а тепер доводиться платити все самим.

Ще одна проблема, з якою зіткнулися бердянці з приходом «визволителів» - втрата грошей, які лежали на їхніх рахунках як переплата.

У тепломережі до початку опалювального сезону була переплата на мій особовий рахунок у сумі 400 грн., але сплачена сума за фактом виявилася не врахованою. Чи можна дізнатися, де зависли ці гроші і чому не потрапили в сплату на особовий рахунок абонента? - Запитує споживач у «нової влади».

І отримує відповідь, що нинішня тепломережа, нібито, утворена (хоча на правді віджата) 25.06.2022 і всі фінансові надходження до цієї дати здійснювалися на рахунки іншого підприємства та залишились заблокованими в українських банках.

При цьому процес оплати за комуналку залишається досить складним, особливо для людей похилого віку, яким доводиться стояти на вулиці годинами, без можливості присісти відпочити.

Я просто не відчуваю ніг, – розповідає мешканка міста, – з раннього ранку пішла та зайняла чергу у трьох місцях, на двох поштових відділеннях та у банку, щоб хоч десь пройти сьогодні. Відстояла понад дві години, перш ніж вдалося заплатити. Люди розповідають, що є місця, де немає таких великих черг, на поштових відділеннях далеких мікрорайонів, на кшталт АКЗ чи Азовкабеля, але ж не кожен зможе туди дістатися.

???? А тим часом багато голів ОСББ вже повідомили мешканців про те, що піднімають тарифи (деякі у два рази) і про те, що це підвищення не останнє.

????Також бердянців попереджають про відключення боржників, зокрема водоканалу, і цього разу за наявності боргу в одній квартирі відключатимуть весь під'їзд. Можливо, мешканцям доведеться скидатися та виплачувати чужі борги, щоб не залишитись без води. А враховуючи той факт, що майже в кожному під'їзді є кілька квартир, жителі яких виїхали, окупанти мають «добрий спосіб» підзаробити на тих, хто залишився. Ось така турбота про людей.

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
вчера, 2 июня, пятница
31 мая, среда
30 мая, вторник
29 мая, понедельник
28 мая, воскресенье
27 мая, суббота
26 мая, пятница
25 мая, четверг

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх