Чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат

Виктор Коваленко - Бердянск 24
30.04.2021 · 12:34 · Просмотров - 3327

З 22 по 28 квітня в Маріуполі проводились головні змагання року –чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат

Наше місто представляли вихованці ДЮСШ м. Бердянськ тренера-викладача Руслана Літуса та Сергія Певнєва. За підсумками цього чемпіонату формується збірна команда України для виступу в міжнародних змаганнях 2021 року серед всіх вікових груп. Бердянські атлети включені до резерву і мають медалі чемпіонату.

Дебютант Владислав Шматов змагався у в/к до 53 кг серед юнаків. Не дивлячись на хвилювання, Влад в присіданнях виборов бронзову нагороду з результатом 102,5 кг, в жимі та тязі – 4 місце. В сумі триборства Шматов зібрав 252,5 кг, в особистому заліку посів 4 місце, а в командній першості – 3 місце.

Владислав Боров змагався у в/к до 83 кг серед юнаків. В сумі триборства він зібрав кращу свою суму 455 кг, в особистому заліку посів 4 місце, а в командній першості – 3 місце. Серед збірних юнацьких команд Запорізька область посіла 4 місце, серед збірних ДЮСШ – збірна юнаків ДЮСШ м. Бердянськ – 6 місце.

В останній день змагань на помості змагався ще один вихованець ДЮСШ, студент факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини БГПУ – кандидат у майстри спорту України Артем Круглік. Артем змагався у в/к до 83 кг серед юніорів, в присіданнях виборов бронзову нагороду з результатом 247,5 кг, а в сумі триборства зібрав 597,5 кг. Ця сума принесла бронзову нагороду Артему та його тренерам. Серед збірних юніорських команд Запорізька область посіла 5 місце, серед збірних ДЮСШ юніорів ДЮСШ м. Бердянськ – 9 місце.

Ще одна представниця Запорізької області, студентка факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини Ганна Декерменджи (тренер Дмитро Бордюг) змагалась у в/к до 57 кг серед юніорок. В присіданнях, в жимі та тязі вона виборола золоті нагороди. В сумі триборства Ганна зібрала 412,5 кг, в особистому заліку посіла 1 місце, серед кращих спортсменок-юніорок за формулою IPF також стала переможницею. Серед збірних команд юніорок Запорізька область посіла 2 місце, серед збірних спортивних клубів юніорок Запорізька обл. м. Бердянськ БДПУ – 2 місце.

Бажаємо вдалих стартів підлеглим Руслана Літуса та Сергія Певнєва на чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу, який пройде в середині травня в м. Коломия Івано-Франківської області.

Спортсмени та тренери висловлюють вдячність за участь в чемпіонаті України начальнику Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Наталії Власовій, депутатам виконавчого комітету Бердянської міської ради, начальнику Відділу молоді та спорту виконкому БМР Вадиму Шумілову та директору ДЮСШ м. Бердянськ Миколі Даниленко.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 23 сентября, четверг
вчера, 22 сентября, среда
21 сентября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх