Чи є відповідальність за оформлення російських номерів на авто?

По материалам Бердянськ Сьогодні
18.09.2023 · 10:59 · Просмотров - 1495

Відповіді на запитання бердянців


"Скажіть будь ласка, якщо вже станеться так, що ті хто за Україну, ті хто чекають, доведеться оформити свої автівки на російські номера?"

"Що буде після деокупації?"

"Автівки заберуть, чи що взагалі буде?" 

Останнім часом це одні з найактуальніших питань для бердянців. Не дивлячись на оголошений перехідний період, загарбники постійно тиснуть на автовласників з українськими номерами у місті. Нещодавно, що ворог дозволив міліції навіть забирати авто за неоплачений штраф.

А неофіційно водії авто з українськими номерами постійно піддаються тиску та погрозам з боку російських військових. Підігрів тему нещодавно один з рашистських воєнкорів, який відвідав Бердянськ та висловив своє обурення великій кількості українських номерів.

Як пояснюють юристи, на даний момент з точки зору українського законодавства немає відповідальність за оформлення авто за законодавством іншої держави. Також це не є порушенням закону про колабораціонізм.

Ми рекомендуємо обовʼязково зберегти українські номерні знаки та документи на авто або хоча б їх копії.

Також треба памʼятати, що з цього тижня на авто з російськими номерами ви не зможете виїхати у країни Європи у разі необхідності евакуюватись. Вже є реальні випадки, коли бердянців розгортали на кордоні назад та не пропускали у країни ЕС. Навіть якщо у вас український паспорт до вас будуть питання.
Останні новини Бердянська
сегодня, 28 сентября, четверг
вчера, 27 сентября, среда
26 сентября, вторник
25 сентября, понедельник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх