Чому працівникам бердянських бюджетних установ затримують зарплатню?

Бердянск 24
28.10.2022 · 11:11 · Просмотров - 2022

Рішення про блокування рахунків було ухвалено з метою перевірки цільового розподілу коштів та правомірності використання коштів місцевого бюджету посадовими особами органів місцевого самоврядування. На даний час проводиться позапланова перевірка виконавчого комітету Бердянської міської ради, виконавчих органів Бердянської міської ради.


Також наголошуємо, що на період проведення перевірки заблоковані рахунки і Бердянської міської військової адміністрації. Окрім того, додатковою підставою став той факт, що на початку жовтня начальник фінансового управління Бердянського виконавчого комітету направила заяву про звільнення за власним бажанням.

Розблокування відбудеться одразу після проведення перереєстрації казначейських рахунків та відповідних процедур, передбачених законодавством. За результатами перевірки матеріали будуть направлені до правоохоронних органів для надання відповідної правової оцінки діям посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Після розблокування всі співробітники освітньої сфери, управлінь та виконкому отримають заробітну платню в повному обсязі!!!

Підтримати Brd24Новини Бердянська
сегодня, 6 февраля, понедельник
вчера, 5 февраля, воскресенье
4 февраля, суббота
1 февраля, среда

Всі новини Бердянська

На верх