ДБР підозрює в держзраді трьох інспекторів Азовського басейнового управління з Бердянська

По материалам ДБР
30.07.2022 · 09:48 · Просмотров - 3450

Працівники ДБР заочно повідомили про підозру у державній зраді трьом головним інспекторам відділу рибоохоронного патруля № 1 Азовського басейнового управління Державного агентства меліорації та рибного господарства України.


Починаючи з березня поточного року, правоохоронці з власної ініціативи розпочали «службу» у так званому «отделе охраны окружающей среды и водных биоресурсов» окупаційної адміністрації рф у м. Бердянську. Зрадники здійснюють чергування та контроль за виловом і подальшою передачею продукції на пункт прийому в інтересах окупаційної влади.

Чоловіки фактично допомагають окупантам використовувати флот Азовського басейнового управління та розпоряджатись водними біоресурсами, що належать народу України.

Правоохоронці підозрюються у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна.
Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях здійснює Запорізька обласна прокуратура.

ДБР вчергове попереджає, що всі тимчасово окуповані території найближчим часом будуть звільнені, а всі колаборанти та зрадники будуть притягнуті до суворої відповідальності.

Підтримати Brd24Новини Бердянська
23 ноября, среда
22 ноября, вторник
21 ноября, понедельник
19 ноября, суббота
18 ноября, пятница

Всі новини Бердянська

На верх