Декларації бердянських чиновників можуть залишитись закритими

Бердянськ 24
22.09.2023 · 13:46 · переглядів - 827

За інформацією НАЗК ухвалений законопроект про електронне декларування містить виключення для деяких категорій громадян


В ефірі національного телемарафону голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков зазначив, що для працівників, які перебувають на ТОТ передбачені обмеження до відкритого доступу декларацій.

- Лише в Мелітополі, Бердянську, Маріуполі зареєстровано понад 17 тис. суб'єктів декларування, а загалом – 50 тис. із членами їхніх сімей. Очевидно, що публікація повного списку їх за 2020–2022 роки з оновленими даними може дати можливість ворогу тиснути на цих осіб і навіть зашкодити їхньому життю і здоров'ю", – наголосив Олександр Новіков.

Закритим доступ до декларацій буде і у військовослужбовців та членів їх сімей.

Ще одна категорія громадян - особи, "хто не обов'язково служить у Збройних силах, але захищає Україну зі зброєю в руках і має, умовно кажучи, бойові розпорядження. Однак дані про таких військових закриваються за поданням керівників органів державної влади, місцевого самоврядування, відповідних списків. За цими списками ми закриємо декларації певних осіб. Крім того, передбачено закриття даних про декларації родичів таких осіб, а отже, керівники цих органів мають надати нам не тільки відомості про військових, а й про їхніх родичів", – зазначив голова агентства.
Останні новини Бердянська
вчера, 9 ноября, четверг
8 ноября, среда
7 ноября, вторник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок