День з поліцейським та рятівником. Бердянських школярів знайомлять з правилами безпеки

Виктор Коваленко - Бердянск 24
14.09.2021 · 16:21 · Просмотров - 2047

Сьогодні до корисної спільної акції співробітників Нацполіції та ДСНС долучили учнів п’ятьох шкіл. За три дні подібні заходи відбудуться у всіх загальноосвітніх закладах Бердянська.

Бердянські рятувальники спільно зі співробітниками поліції провели інтерактивні уроки з правил безпечної поведінки для учнів ЗОШ № 7 (тимчасово навчальний процес відбувається в КДЮТ «Зоряний»), ЗОШ № 13, Гімназія № 3, ЗОШ № 11 та гімназії № 2.

Рятувальники розповіли дітям про основні правила безпеки життєдіяльності. Пояснили, як поводитись у різних надзвичайних ситуаціях, в тому числі при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Співробітники ДСНС нагадали про безпеку в побуті, як правильно використовувати електроприлади, газовим устаткуванням.

Дітлахи із задоволенням спілкувалися з рятувальниками: жваво відповідали на запитання, розповідали, за яким номером телефонувати у разі виникнення пожежі чи іншого лиха, та що треба робити, аби не трапилося біди.

Рятувальники показали спеціальну техніку, спецзасоби, що використовуються у повсякденній службовій діяльності служб, та розповіли яким чином це використовуються під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

Під час інтерактивного уроку співробітники Національної поліції провели пізнавальні заняття з правил дорожнього руху, розповіли дітям про їхні права й обов’язки, особливості професії поліцейського.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
вчера, 27 сентября, понедельник
24 сентября, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Велоспорт
Велоспорт

 18 сентября - 03 октября

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх