Депутатам пропонують затвердити концепцію індустріального парку

Євген Гнибіда - Бердянск 24
23.09.2021 · 15:12 · Просмотров - 3387

На чергову сесію міської ради виконком виносить проект рішення про затвердження концепції індустріального парку. Даний документ дозволить Бердянську претендувати на фінансування з державного бюджету.

За інформацією начальника відділу інвестиційної діяльності виконавчого комітету Інни Комарової в наступні три роки держава обіцяє на розвиток індустріальних парків виділяти до 2-х мільярдів гривень на рік. Всього по Україні існує 25 індустріальних парків.

Затвердження концепції бердянського індустріального парку стане першим кроком для офіційного оформлення кластеру. На території 22 га між колишнім заводом «Прилив» та очисними спорудами вже відведено земельну ділянку, яка на кадастровій карті вже відзначена для індустріального парку.

В порівнянні з іншими індустріальними парками, Бердянськ має декілька переваг:

  • Порт;
  • Навчальні заклади професійно-технічної освіти, які забезпечуватимуть сталий потік кваліфікованих працівників до об’єктів виробництва.

Члени планово-бюджетної комісії рекомендували Інні Комаровій ще раз презентувати дану концепцію на засіданні Дня депутата, що всі обранці мали змогу ознайомитись з перевагами запропонованого документу.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
18 мая, среда
16 мая, понедельник
11 мая, среда
7 мая, суббота
29 апреля, пятница
27 апреля, среда
22 апреля, пятница
15 апреля, пятница

Все новости Бердянска


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх