Депутатська комісія з питань ЖКГ заслухала кандидатів до складу Наглядової ради КП “Бердянськводоканал”

По материалам пресс-службы исполкома
05.07.2021 · 16:40 · Просмотров - 2604

На засіданні постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку депутати розглянули проєкт рішення чергової сесії про затвердження персонального складу Наглядової ради.

Нагадаємо, на дванадцятій сесії Бердянської міської ради VІІI скликання 3 червня 2021 року було прийнято рішення № 43 „Про затвердження Порядку утворення Наглядових рад комунальних підприємств Бердянської міської ради”. Суб’єктом подання кандидатур членів Наглядової ради є депутатські фракції, представлені в Бердянській міській раді, та громадські організації.

Як розповів на засіданні комісії секретар міської ради Олександр Свідло, апаратом міської ради в установлені Порядком утворення Наглядових рад терміни було проінформовано фракції політичних партій у міській раді та більше 100 громадських організацій. Оголошення про формування складу Наглядової ради також було розміщено на офіційному сайті Бердянської міської ради та її офіційних сторінках у соціальних мережах. Протягом 10 робочих днів усі бажаючі могли подати кандидатури до складу Наглядової ради. За цей період надійшло 9 звернень з повним переліком необхідних документів. Олександр Свідло озвучив кандидатури, які були подані громадськими організаціями та депутатськими фракціями. Це:

  • Михайло Грицай - подання ГО „Бердянська міська організація ветеранів України”;
  • Володимир Звагельський - подання ГО „Бердянська регіональна асоціація інвалідів”;
  • Олександр Пасічник - подання від фракції політичної партії „СЛУГА НАРОДУ” у Бердянській міській раді;
  • Сергій Васілішин - подання ГО „Стоп Корупція”;
  • Олег Новіков - подання ГО „Міжнародне товариство прав людини - Українська секція”;
  • Наталія Лисак - подання ГО„Стоп Корупція”;
  • Костянтин Дадаєв - подання громадської спілки „Вільна громада - Комфортне місто”;
  • Олександр Пилипенко - подання ГО „Платформа суспільної взаємодії”;
  • Станіслав Чуйко - подання ГО ”Міжнародне товариство прав людини - Українська секція”.

Цих кандидатів було запрошено сьогодні на засідання постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку. Вони розповіли членам депутатської комісії про себе та свій досвід роботи.

Згідно Порядку утворення, Наглядова рада комунального підприємства складається з п’яти членів, утворюється рішенням Бердянської міської ради з числа кандидатур від депутатів Бердянської міської ради та незалежних членів. Затвердження членів Наглядової ради, в тому числі незалежних, здійснюється шляхом рейтингового голосування Бердянською міською радою за кандидатури, що були запропоновані суб’єктами подання.

Члени постійної комісії з питань житлового, комунального господарства, енергозбереження, транспорту та зв’язку підтримали винесення даного проєкту на сесію міської ради та рекомендували опрацювати процедуру рейтингового голосування по кожній поданій кандидатурі.

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 24 сентября, пятница
вчера, 23 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября
Космос Filmax афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября
Блокбастер - афиша с 23 по 29 сентября

 23 - 29 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх